fbpx

Soczewki progresywne Łódź


Firma Carl Zeiss proponuje Państwu wiele rodzajów (konstrukcji) soczewek progresywnych o różnym stopniu zaawansowania technologicznego a co za tym idzie, różnym poziomie cenowym. 

Linia Ekonomiczna soczewek progresywnych pozwala cieszyć się komfortem widzenia w podstawowym zakresie wad wzroku. 
Linia Prestige to soczewki o najnowszych konstrukcjach optyki, których indywidualne projektowanie dla konkretnego klienta umożliwi najdokładniejsze dopasowanie okularów do sposobu użytkowania i stylu życia ich właściciela. Wszystkie rodzaje soczewek progresywnych mogą być wykonane w wersji bezbarwnej, przyciemnionej lub fotochromowej. Mogą również mieć zredukowaną grubość nawet o 70%. Zastosowanie odpowiedniego rodzaju filtracji antyrefleksyjnej  ułatwia funkcjonowanie w trudnych warunkach oświetleniowych. 

Ponieważ konstrukcja soczewek progresywnych znacznie różni się od zwykłych, jednoogniskowych do korekcji dalekiego lub bliskiego widzenia trzeba mieć świadomość konieczności przyzwyczajenia się do nowych okularów progresywnych. Okres adaptacyjny może wynosić nawet kilka tygodni. 

Długość okresu adaptacyjnego oraz komfort korzystania z okularów progresywnych zależy od kilku elementów: 

* jakość soczewek (nowsza i bardziej indywidualna konstrukcja zwiększa funkcjonalność)

* dobrze dobrana oprawka (kształt i ułożenie oprawek pozwala zoptymalizować wybór soczewek)

* dokładność pomiarów (ustalenie funcji korekcji i sposobu montażu soczewek w oprawce)

* precyzja wykonania (precyzyjne połączenie wszystkich elementów w nowe wygodne okulary)

Trzeba pamiętać też o tym, że indywidualne predyspozycje osoby mającej nosić okulary progresywne mają wpływ na wybór odpowiedniej konstrukcji soczewek i długość okresu adaptacyjnego. 

Gwarancja satysfakcji z nowych okularów progresywnych:

Zdarza się, że mimo uwzględnienia wszystkich tych czynników przy zamawianiu okularów ich użytkownik nie ma pełnego komfortu widzenia. Po przeanalizowaniu wszystkich czynników mogących mieć na to wpływ, proponujemy nową wersję soczewek progresywnych lub bezpłatną zamianę na dwie pary soczewek jednoogniskowych. Decyzja zawsze należy do klienta w maksymalnym terminie 6 tygodni od odbioru okularów progresywnych.


progres5


         

progres1
progres2

progres3

progres4