Powłoki uszlachetniające, powłoki antyrefleksyjne - Łódź

Powłoki DuraVision Premium

DuraVision Platinum i DuraVision Silver - Doskonałe widzenie i lepszy wygląd.

 

Żyjemy w świecie, w którym rośnie ilość i różnorodność oświetlenia. Już dziś odczuwamy zmęczenie światłem, z którym spotykamy się w ciągu dnia i nocą. A to dopiero początek zmian. Potęgować je będzie rozwój nowych technologii. Wzrost skali oświetlenia tworzy dla Państwa oczu nowe wyzwania wzrokowe. Naszą ambicją jest zapewnienie Państwu maksymalnego komfortu widzenia w świecie nasyconym sztucznym światłem.

 

Powłoki uszlachetniające zmieniają zwykłe soczewki okularowe w wyjątkowo komfortowe soczewki do codziennego użytku w różnych sytuacjach.

Wypróbuj wszechstronne powłoki antyrefleksyjne DuraVision Premium firmy Zeiss.

Najnowsze Powłoki uszlachetniające DuraVision dostępne są w dwóch wersjach: Platinum i Silver. (różnica w kolorze odbicia szczątkowego i twardości)

 

Ochrona oraz dodatkowe właściwości:

- wyraźniejsze widzenie i wyższy komfort dzięki większej przejrzystości soczewek okularowych.

- lepszy wygląd dzięki mniejszej ilości szczątkowych refleksów na soczewce okularowej.

- powłoka antyrefleksyjna zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

- wysoka wytrzymałość zapewniająca soczewce okularowej trwałą ochronę przed zarysowaniami.

- łatwość czyszczenia soczewek okularowych dzięki powłoce antystatycznej i CleanCoat.

 

 

Porównanie tradycyjnej powierzchni soczewek okularowych oraz soczewek DuraVision Premium które w trakcje zaawansowanego technologicznie procesu  produkcji bombardowane są jonami. Dzięki takiej technologii - cienkie warstwy składające się na powłokę antyrefleksyjną są wyjątkowo spójne i idealnie do siebie przylegają.

                   

 

DuraVision BlueProtect - Specjalna ochrona przed niebieskim światłem.

Zeiss DuraVision BlueProtect to specjalna powłoka dla osób, któr e spędzają dużo czasu w pomieszczeniach i narażone są na szkodliwe światło niebieskie emitowane przez diody LED, telewizory, wyświetlacze komputerowe lub tablety.

Nadmiar światła ultrafioletowego i niebieskiego może trwale uszkodzić oko. Poza bolesnym zapaleniem spojówki i rogówki może także spowodować uszkodzenie soczewki oka oraz w szczególności siatkówki. Dlatego też przy silnym nasłonecznieniu tak ważne jest noszenie okularów przeciwsłonecznych z filtrem 100 % UV. Wszystkie soczewki korekcyjne Carl Zeiss posiadają filtr UV100%.

 

 

Zeiss DriveSafe - soczewki które zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo jazdy każdemu kierowcy.

Wiele osób czuje się niekomfortowo i niepewnie, kiedy kierują pojazdem w trudnych warunkach atmosferycznych, szczególnie nocą, o zmierzchu czy podczas deszczu. Jazda samochodem może być zatem wyzwaniem dla każdego a niezależnie od długości pokonywanego dystansu dobre, relaksujące widzenie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy.

Soczewki okularowe Zeiss DriveSafe zapewniają jednocześnie komfort jak i bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu każdemu użytkownikowi okularów.

- specjalna technologia uwzględniająca zmianę wielkości źrenicy zapewnia lepszy kontrast widzenia zarówno w dzień jak i w nocy

- powłoka antyrefleksyjna DuraVision DriveSafe maksymalnie redukuje męczące odblaski świateł samochodów jadących z naprzeciwka w tym ksenonowych i halogenowych

- technologia soczewek progresywnych Zeiss DriveSafe zapewnia szersze pole widzenia w strefie pośredniej (deska rozdzielcza, korzystanie z lusterek) oraz szersze pole widzenia do dali (lepsze postrzeganie obrazu na drodze).

Znalezione obrazy dla zapytania drivesafe zeiss