fbpx

Powłoki uszlachetniające, powłoki antyrefleksyjne - Łódź

Powłoki DuraVision Premium

DuraVision Platinum i DuraVision Silver - Doskonałe widzenie i lepszy wygląd.

 

Żyjemy w świecie, w którym rośnie ilość i różnorodność oświetlenia. Już dziś odczuwamy zmęczenie światłem, z którym spotykamy się w ciągu dnia i nocą. A to dopiero początek zmian. Potęgować je będzie rozwój nowych technologii. Wzrost skali oświetlenia tworzy dla Państwa oczu nowe wyzwania wzrokowe. Naszą ambicją jest zapewnienie Państwu maksymalnego komfortu widzenia w świecie nasyconym sztucznym światłem.

 

Powłoki uszlachetniające zmieniają zwykłe soczewki okularowe w wyjątkowo komfortowe soczewki do codziennego użytku w różnych sytuacjach.

Wypróbuj wszechstronne powłoki antyrefleksyjne DuraVision Premium firmy Zeiss.

Najnowsze Powłoki uszlachetniające DuraVision dostępne są w dwóch wersjach: Platinum i Silver. (różnica w kolorze odbicia szczątkowego i twardości)

Ochrona oraz dodatkowe właściwości:

- wyraźniejsze widzenie i wyższy komfort dzięki większej przejrzystości soczewek okularowych.

- lepszy wygląd dzięki mniejszej ilości szczątkowych refleksów na soczewce okularowej.

- powłoka antyrefleksyjna zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

- wysoka wytrzymałość zapewniająca soczewce okularowej trwałą ochronę przed zarysowaniami.

- łatwość czyszczenia soczewek okularowych dzięki powłoce antystatycznej i CleanCoat.

 

 

Porównanie tradycyjnej powierzchni soczewek okularowych oraz soczewek DuraVision Premium które w trakcje zaawansowanego technologicznie procesu  produkcji bombardowane są jonami. Dzięki takiej technologii - cienkie warstwy składające się na powłokę antyrefleksyjną są wyjątkowo spójne i idealnie do siebie przylegają.

                   

DuraVision BlueProtect - Specjalna ochrona przed niebieskim światłem.

Zeiss DuraVision BlueProtect to specjalna powłoka dla osób, które narażone są na szkodliwe światło niebieskie emitowane przez diody LED, tzn. lampy, telewizory, wyświetlacze komputerowe lub tablety.

Nadmiar światła ultrafioletowego i niebieskiego może trwale uszkodzić oko. Poza bolesnym zapaleniem spojówki i rogówki może także spowodować uszkodzenie soczewki oka oraz w szczególności siatkówki. Dlatego również przy silnym nasłonecznieniu tak ważne jest noszenie okularów z filtrem 100 % UV.  Wszystkie, nawet bezbarwne soczewki korekcyjne Carl Zeiss Premium posiadają filtr UVA i UVB 100%.

 

 

Zeiss DriveSafe - soczewki które zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo jazdy każdemu kierowcy.

Wiele osób czuje się niekomfortowo i niepewnie, kiedy kierują pojazdem w trudnych warunkach atmosferycznych, szczególnie nocą, o zmierzchu czy podczas deszczu. Jazda samochodem może być zatem wyzwaniem dla każdego. Niezależnie od długości pokonywanego dystansu dobre, relaksujące widzenie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy.

Soczewki okularowe Zeiss DriveSafe zapewniają jednocześnie komfort jak i bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu każdemu użytkownikowi okularów.

- specjalna technologia konstrukcji soczewki, uwzględniająca zmianę wielkości źrenicy zapewnia lepszy kontrast widzenia zarówno w dzień jak i w nocy

powłoka antyrefleksyjna DuraVision DriveSafe maksymalnie redukuje męczące odblaski świateł samochodów jadących z naprzeciwka w tym ksenonowych, halogenowych i ledowych

 

- technologia soczewek progresywnych Zeiss DriveSafe zapewnia szersze pole widzenia w strefie pośredniej (deska rozdzielcza, korzystanie z lusterek) oraz szersze pole widzenia do dali (lepsze postrzeganie obrazu na drodze).

Znalezione obrazy dla zapytania drivesafe zeiss

FaLang translation system by Faboba