fbpx

Sklep internetowy - okulary i aparaty słuchowe Łódź

Szukasz wyjątkowych okularów lub wygodnych i bezpiecznych soczewek kontaktowych?

Lubisz nowoczesność – połączymy dla Ciebie najwyższą jakość soczewek Carl Zeiss z modnym minimalistycznym stylem oprawek.

Wolisz klasyczne wzornictwo a może trochę fantazji lub odważne, kolorowe okulary?

Zobacz jak duży jest wybór oprawek i okularów w Optyk-Zeiss i sklepie internetowym Lens.pl

sklep lens  

 

Lens.pl

Oferujemy Państwu okulary z najwyższej jakości soczewkami korekcyjnymi Carl Zeiss oraz sprawdzone pod względem jakości i komfortu noszenia soczewki kontaktowe i środki do ich pielęgnacji.

W sklepie internetowym przedstawiamy tylko część z ponad 4000 ciągle zmieniających się opraw i okularów.

Z aktualną, pełną ofertą najlepiej zapoznać się osobiście w naszym salonie.  

Możecie Państwo zamówić okulary z dowolnym typem soczewek, w tym: okulary z filtrami antyrefleksyjnymi, o specjalnym przeznaczeniu oraz okulary progresywne w technologii i.Scription.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na nr. 426 306 625. Odpowiemy na każde pytanie ułatwiające podjęcie decyzji o zakupie odpowiednich okularów. 


personaleyesoptics

 

4myEyes.eu

Z satysfakcją przedstawiamy Państwu okulary z kolekcji 4mE, zaprojektowane i wykonywane ręcznie tylko w naszej pracowni. 

Minimalistyczny styl, elastyczność i lekkość okularów 4mE są wyjątkowe i unikalne. 

Wszystkie okulary 4mE wykonujemy tylko na indywidualne zamówienia. Możliwe są modyfikacje kształtu i rozmiaru okularów. Możemy wykonać również okulary zaprojektowane przez klienta.

 

Nasze okulary 4mE można przymierzyć w wirtualnym lustrze. W tym celu trzeba pobrać na swój smartfon aplikację 4myEyes i bawić się przymierzaniem.