Soczewki okularowe, aparaty słuchowe Łódź

dsc1poprawka
Centrum Optyki ZEISS w Łodzi rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku. Data ta zbiegła się ze 150 rocznicą powstania firmy Carl Zeiss w mieście Jena w Niemczech.

Z warsztatu mechaniki precyzyjnej i optyki firma Carl Zeiss przekształciła się w koncern tworzący nowe technologie. Od początku postawiono sobie za cel wytwarzanie produktów z zakresu optyki o najwyższej jakości, indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

 

 

Dbamy o Państwa wzrok już ponad 20 lat, oferując najwyższej jakości optykę okularową Carl Zeiss.

Od roku 2016 rozszerzyliśmy nasze usługi o diagnostykę słuchu i dobór aparatów słuchowych.

Nasza współpraca z firmą SIEMENS, wiodącym producentem aparatów słuchowych, gwarantuje ich najwyższą klasę i sprawdzoną jakość. 

 

Dzięki tym produktom nie będzie problemów podczas użytkowania a my zapewnimy Państwu badanie słuchu oraz dobór i serwis najbardziej dopasowanych aparatów słuchowych.

 dscpoprawka2Centrum Optyki i Słuchu „Optoton” w Łodzi zlokalizowane jest w samym środku miasta przy ul. Sienkiewicza 4. ( Róg ul. Narutowicza ). Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej lub samochodem nie powinien sprawiać trudności. W najbliższym sąsiedztwie ( 50 m.) znajdują się trzy duże parkingi, w tym dwa strzeżone.
Salon sprzedaży, gabinety optometryczny i audiometryczny oraz laboratorium optyczne zajmują powierzchnię ok.300 m2 rozłożoną na dwóch kondygnacjach. Do Państwa dyspozycji jest ekspozycja ponad 4000 opraw okularowych. Zapewniamy dobór okularów, soczewek kontaktowych, pomocy optycznych dla osób słabo widzących oraz serwis optyczny. Przeprowadzamy też badania słuchu. Dobieramy aparaty słuchowe oraz prowadzimy ich serwis.Serdecznie zapraszamy.

OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie.Wirtualny spacer po Centrum Optyki Zeiss

.

dscpoprawka5 dscpoprawka6 dscpoprawka3