Centrum Optyki i Słuchu - O firmie

dsc1poprawka
Centrum Optyki "Zeiss" w Łodzi rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku. Data ta zbiegła się ze 150 rocznicą powstania firmy Carl Zeiss w mieście Jena w Niemczech.

Z warsztatu mechaniki precyzyjnej i optyki firma z czasem przekształciła się w koncern tworzący nowe technologie. Od początku postawiono sobie za cel wytwarzanie produktów z zakresu optyki o najwyższej jakości, indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

 

Dbamy o Państwa wzrok już ponad 20 lat, oferując najwyższej jakości optykę okularową Carl Zeiss.

Teraz poza dobrym widzeniem proponujemy również dobre słyszenie.
 
Rozszerzyliśmy nasze usługi o diagnostykę słuchu i dobór aparatów słuchowych.
 
Współpraca z firmą SIEMENS, wiodącym producentem z wieloletnim doświadczeniem, gwarantuje sprawdzoną jakość aparatów słuchowych najwyższej klasy.

Dzięki takim produktom nie będzie problemów technicznych podczas ich użytkowania a my zapewnimy Państwu badanie słuchu oraz dobór i serwis najbardziej dopasowanych aparatów słuchowych.

Nasza oferta obejmuje tylko wyselekcjonowane, najlepsze modele aparatów w trzech klasach:
Ekonomicznej, Biznes i Premium.

Stawiamy na niezawodność działania i zadowolenie z dobrego słyszenia. 
 dscpoprawka2Centrum Optyki i Słuchu "Zeiss" w Łodzi zlokalizowane jest w samym środku miasta przy ul. Sienkiewicza 4. ( Róg ul. Narutowicza ). Dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej lub samochodem nie powinien sprawiać trudności. W najbliższym sąsiedztwie ( 50 m.) Znajdują się trzy duże parkingi w tym dwa strzeżone.
Sklep, gabinet okulistyczny i audiologiczny oraz laboratorium optyczne zajmują powierzchnię 300 m2 rozłożoną na dwóch kondygnacjach. Do Państwa dyspozycji jest salon z ekspozycją ponad 3000 opraw okularowych. Oferta nasza obejmuje dobór okularów, soczewek kontaktowych, pomocy optycznych dla osób słabo widzących oraz serwis optyczny. Przeprowadzamy badania słuchu. Dobieramy aparaty słuchowe oraz prowadzimy ich serwis.Serdecznie zapraszamy.

OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie.Wirtualny spacer po Centrum Optyki Zeiss

.

dscpoprawka5 dscpoprawka6 dscpoprawka3