Do państwa dyspozycji oddajemy gabinet okulistyczny wyposażony w nowoczesną aparaturę diagnostyczno-pomiarową.

Pomiar i ocena refrakcji układu optycznego oczu pozwolą na prawidłowy dobór korekcji okularowej i soczewkowej. Wykonujemy również keratometrię, dzięki której specjaliści dobierają rodzaj i typ soczewek kontaktowych. Bezdotykowy pomiar ciśnienia śród gałkowego jest czynnością o podstawowym znaczeniu w profilaktyce jaskry.

ZEISS iProfiler plus

 

Prawidłowe soczewki okularowe mogą być dobrane tylko wtedy, gdy mamy wystarczająco dużo informacji o oczach pacjenta. Urządzenie i.Profiler ® Plus firmy ZEISS dostarcza nam szczegółowy profil wizyjny, dzięki czemu można mieć więcej odpowiedzi na temat najlepszego dopasowania okularów. 

  

20160427 112822

20160427 112757

 

 

 

 

 


i.Profiler ® Plus wykorzystuje innowacyjną technologię Wavefront, czyli 4-w-1. Aberrometr, autorefractometer, ATLAS topograf rogówki i keratometr. Wavefront jest pomiarem wykonywanym w 1500 punktach dla całej źrenicy. 

 

bp1 

Innowacyjna powłoka antyrefleksyjna zaprojektowana w celu najwyższej ochrony oka przed szkodliwym promieniowaniem UV (na zewnątrz pomieszczeń) oraz niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przed diody LED oraz ekrany telewizorów, tabletów, komputerów. Zapobiega uszkodzeniom komórek siatkówki oraz przedwczesnemu starzeniu się oczu. Zapewnia komfort użytkownikom eliminując efekt zmęczonych oczu.

- Selektywne filtrowanie szkodliwego dla oka światła

- redukcja rozpraszających odbić od tylnej powierzchni soczewki

- wysoka klasa przejrzystości zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń

- ulepszone właściwości hydrofobowe, oleofobowe, i antystatyczne podnoszą komfort użytkowania. 

ds1


Zeiss DriveSafe - nowe soczewki okularowe ZEISS zapewniające jednocześnie komfort użytkowania jak i bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu każdemu użytkownikowi okularów.


Co sprawia, że soczewki ZEISS DriveSafe są tak wyjątkowe ?

parybutow

Kup dwie pary okularów i zapłać tylko 2 zł za dwie pary szkieł.

Promocja dotyczy soczewek jednoogniskowych z programu magazynowego Optyk-Zeiss.

Przy zakupie okularów z soczewkami progresywnymi druga para soczewek 50 % taniej.
 

zeissdigitalbaner

Cyfrowe aplikacje, smartfony, tablety dla większości ludzi stanowią nieodzowną część ich życia i są używane prawie wszędzie. Rok 2013 to rok w którym liczba mobilnych urządzeń przekroczyła liczbę ludności świata, stanowiąc nowe wyzwania dla użytkowników i ich oczu.

Soczewki okularowe Digital firmy ZEISS to zupełnie nowe rozwiązania w zakresie soczewek okularowych. Zostały one zaprojektowane specjalnie dla osób, które po 30 roku życia stwierdzą, że na skutek ciągłej pracy z wykorzystaniem różnych urządzeń cyfrowych mają zmęczone oczy, ból głowy lub zesztywniały kark.
Soczewki okularowe Zeiss Digital są zaprojektowane do codziennego użytkowania bez koniczności zdejmowania, eliminując objawy zmęczenia oczu.
 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi najnowszej powłoki antyrefleksyjnej

Zeiss DuraVision Platinium.


DuraVision TM Platinium to innowacyjny przełom wykorzystujący zaawansowany technologicznie proces "bombardowania jonami" Dzięki tej technologii cienkie warstwy składające się na powłokę antyrefleksyjną są wyjatkowo spójne i idealnie przylegają do siebie. Taka unikalna struktura sprawia, że powłoka DuraVision TM Platinium jest 3 razy bardziej odporna na zarysowania niz dotychczasowe powłoki antyrefleksyjne na soczewkach organicznych oraz o 35% twardsza niż powłoki antyrefleksyjne na soczewkach mineralnych. DuraVision TM Platinium posiada ulepszona warstwę hydrofobową oraz wysoką odpornośc na zabrudzenia dzięki warstwie oleofobowej i antystatycznej. Większa redukcja odblasków zapewnia doskonałe widzenie w dzień i w nocy. Delikatny , niebieski refleks szczątkowy i najwyższa klasa przejrzystości to jeszcze wiekszy komfort dla użytkowników okularów.

 

duravision platinum

Z przyjemnością informujemy, że pozyskaliśmy nowe możliwości technologiczne wykonania soczewek okularowych

jednoogniskowych i progresywnych zarówno dla osób krótkowzrocznych jak i nadwzrocznych.

 

Teraz będziemy w stanie wykonać dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane okulary sportowe

bezbarwne oraz w różnych wersjach barwienia, w tym samoprzyciemniające się.

 

 

                              

Stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy z promocją skierowaną do użytkowników facebooka: osób, które należą do naszej grupy "znajomych" oraz wszystkich którzy "lubią" stronę www.optyk-zeiss.pl.

Program lojalnościowy opiera się na prostych zasadach:

1. Poleć swoim znajomym naszą stronę optyk-zeiss.pl na facebooku, a Ty i każda z tych osób otrzyma od nas kartę rabatową o wartości 100 zł na nowe okulary korekcyjne.

2. Wyślij do nas wiadomość z listą osób, które dołączyły do naszego profilu z Twojego polecenia (Wysłały nam zaproszenie lub kliknęły w "lubię to" na stronie optyk-zeiss.pl).

3. Zapraszamy po odbiór karty rabatowej na kwotę 100 zł. 
Uwaga: Karta rabatowa nie łączy się z innymi promocjami. Na zakup jednej pary okularów może być wykorzystana jedna karta rabatowa. news icoProsimy zapoznać się z cennikiem najczęściej wykonywanych usług w salonach OPTYK-ZEISS obowiązującym od stycznia 2014 roku.